Lékárna SANO Rochlice  Liberec
739 327 141

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 33 kapslí

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 33 kapslí

Výrobce: Swiss Herbal
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3659365

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
195
5,90 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:215
Ušetříte:9.3%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí.

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 obsahují komplex 5 bakteriálních kmenů, které se přirozeně vyskytují v trávicím a urogenitálním traktu člověka. Přípravek je vyroben ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje životaschopnost, odolnost a stabilitu bakterií a chrání je od výroby až po použití i bez nutnosti uložení v chladu. Živé bakterie se tak dostanou až do střev. 

Hlavní vlastnosti:

  • složení přípravku je vhodné pro všechny věkové kategorie
  • obsahují vysoké množství bifidobakterií (25 %)
  • jsou termostabilní, nemusí se uchovávat v chladu
  • rostlinná kapsle bez hovězí želatiny, vhodné i pro vegetariány
  • 100% lidský původ kmenů

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Při užívání s antibiotiky je vhodné dodržet alespoň 2-3 hodinový odstup od podání antibiotik. 

Složení: Probiottické bakterie Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 % (kmeny obsahují kryoprotektanty) 6 miliard CFU* v jedné kapsli. *CFU - počet živých probiotických mikroorganismů na konci doby trvanlivosti, při výrobě je plněno až 300% tohoto množství (až 18 miliard CFU/1cps).

Maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje kryoprotektanty: odtučněné mléko, sacharóza, agar-sójový bujon), rostlinná kapsle (hypromeloza), protispékavá látka (stearát hořečnatý), vysoušedlo (oxid křemičitý), antioxidant (kys. askorbová). 

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek.

Doplněk stravy

Výrobce: Swiss Herbal
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
215 s dph
Vaše cena:
195 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3659365

Produkt je dočasně nedostupný